Работен елек AVEO UNI

Работен елек AVEO UNI

Продуктов номер: 3073

Софтшелен ветрозащитен елек. Унисекс модел

Материя: 150D polyester stretch/полар 280гр/м2

XSSMLXLXXL3XL Таблица с размери

Вики Работно Облекло

26.90 лв.

Сложи в количка