Дамски работен елек AVEO LADY червен

Дамски работен елек AVEO LADY червен

Продуктов номер: 883

Софтшелен дамски ветрозащитен елек.

Материя: 150D polyester stretch/полар 280гр/м2

 

SMLXLXXL3XL Таблица с размери

Вики Работно Облекло

24.00 лв.

Сложи в количка